BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Everest Ultimate Driver

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Everest Ultimate Driver Empty
MesajKonu: Everest Ultimate Driver   Everest Ultimate Driver Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 3:04 am

Everest Ultimate Driver
Sürüm : 3.01
Boyut :
Lisans : Shareware
Kısıtlama : 15 gunluk deneme
Dil : Turkce
İşletim Sis. : windows hepsi
Üretici Firma : Lavalys

Tanıtım
Temel olarak driver tanimla amaciyla kullaniliyor olsa da aslen gelismis bir program olan Everest'in üç temel sürümü mevcut. Corparate , ultimate ve home edition olarak dagitilmakta olan program donanim arizalari , sistem aksakliklarinin tespiti ve tamiri icin kullanilmaktadir. Gelişmiş özelliklerin kullanilmasiyla bu hata iletileri log olarakta saklanabilmektedir. Ancak bizim ziyaretcilerimize encok onerdigimiz programlardan biri olmasinin asil sebebi temel olarak isletim sistemi yeni kurulan bir pcnin , kullanicisi tarafindan bilinmeyen donanim bilgilerininin algilanmasinda kullanilabiliyor olmasi. Yani kisaca isletim sisteminizi tekrar kurdunuz ve pcnin ses kartinin , ekran kartinin ne oldugunu bilmiyorsunuz ve driverlarini yukleyemiyorsaniz sizin icin birebir. Cunku sizin icin bu donanimlarin ne marka ve model oldugunu soyluyor.
http://tarsus33.forumv.biz

Everest Ultimate Driver
1 sayfadaki 1 sayfası