BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hızlı on parmak nasıl yazarım

YazarMesaj
salam9

Hızlı on parmak nasıl yazarım Empty
MesajKonu: Hızlı on parmak nasıl yazarım   Hızlı on parmak nasıl yazarım Icon_minitimeCuma Ağus. 02, 2019 11:59 am

On parmak hızlı nasıl yazı yazarım sorusunu google yazdığınızda hep aynı sonuçlarla karşılaşırsınız. On parmak eğitimi almanızdan bahsederler. On parmak eğitim kursu nedir? Nasıl alınır? Bu kursu almak için ne kadar paraya ihtiyaç duyulur? Kurs süresi ne kadardır? Bu soruları sizler için hemen cevaplayalım. Eskiden on parmak eğitim kursları bilgisayar kurslarında özel olarak verilirdi. Katip olmak isteyenler bu kursa katılırdı. Kursa katılmadan önce Klavye hız testi yapılır 1 dakika içinde kaç kelime yazdığınız tespit edilirdi. On parmak eğitiminden sonra yine klavye hız testine sokulurdunuz. Kurs öncesi ve kurs sonrası yazım hızınızın ne kadar arttığını kendi gözlerinizle görür şahitlik ederdiniz.

10 parmak eğitim kursları artık bilgisayar kurslarında verilmemeye başlandı. Bunun temel nedeni artık bu kurslara kimse katılmıyor. Sürekli bilgisayar başında olan kişiler artık klavyede tuşların yerini ezbere bilir hale geldi. Bu durum artık bilgisayarda hızlı yazı yazabilmenin önünü açtı. Bilgisayarda tuşlara ne kadar hakim olursanız olun on parmak eğitimini almış birisi kadar klavyeye hakim olamazsınız. 10 parmak klavye yazmak için mutlaka on parmak eğitimi almalısınız. On parmak eğitici videolarına Onparmak.org internet adresinden ulaşabilirsiniz. On parmak eğitim videosu izlemek ücretsizdir. Videoları yüksek çözünürlük kalitesinde izleyebilirsiniz. Videolar alanında uzman bir ekip tarafından hazırlandı sitemizde siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunuldu.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En hızlı ve en kolay şekilde Dubai vizesi nasıl alınır?
» Serikurye.com - Hızlı ve Hesaplı Kurye
» Hızlı okuma kursu - Limithizliokuma.com
» Hızlı Resim Yükleme Siteniz
» En hızlı ve en kaliteli Mp3 indirme sitesi - Mobimp3indir.net