BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uzaktan Eğitim Yazılım Firması

YazarMesaj
salam9

Uzaktan Eğitim Yazılım Firması Empty
MesajKonu: Uzaktan Eğitim Yazılım Firması   Uzaktan Eğitim Yazılım Firması Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2020 7:20 am

Uzaktan Eğitim Yazılım Firması olarak geliştirdiğimiz yeni yazılım programı ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Yazılım firmamıza ve ürünlerimize ulaşmak ve sipariş vermek için E-uzaktan.com bağlantı adresinden web sitemize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan eğitim veren kurumlar için özel olarak ürettiğimiz yazılım sistemi 3 ana bölümden oluşur. Yönetici, öğretmen ve öğrencilerin işlem yaptığı 3 ayrı panel bulunur. Her panel farklı işlevlere sahiptir. Yönetici panelini kurumun idarecileri kullanır. Bu bölümde öğretmen, öğrenci, veli atama işlemi yapılır. Bu portal ile eğitim faaliyetleri yönetimsel anlamda planlanır. Oldukça kolay bir kullanım ara yüzüne sahiptir. Kalabalık grupların planlamasını kısa süre içinde basit bir şekilde bu bölümden yapabilirsiniz. Tüm işlemleri tek panel üzerinden yapabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemi için gerekli olan portal oluşturmak ve portalları yönetme işlemini bu panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinde belirli konularda tartışma ve fikir paylaşımı yapılabilir.

Uzaktan Eğitim Yazılım Firması 19

Uzaktan eğitim için oluşturduğumuz yazılımda öğretmen paneli ile öğretmenler panel üzerinden dersleri ve sınıfları takip edebilir. Sınıf duyurularını buradan yapabilir. Öğrencilere toplu ya da tek tek mesajı bu sistem üzerinden gönderebilir. Öğrencilerle ilgili etüt ve planlama işini buradan yapabilir. Derslerle ilgili video ve doküman paylaşımı yapabilir. Vimeo canlı yayın sistemi ile canlı yayın yapabilir.

Uzaktan eğitim için oluşturulan yazılımda öğrenci paneli öğrencilerin uzaktan eğitimi verimli bir şekilde alabilmeleri için özel olarak tanımlandı. Öğrenci paneli de tıpkı yönetim ve öğretmen paneli gibi kolay bir kullanım ara yüzüne sahiptir. Öğrenciler takip ettikleri eğitim programını bu modül üzerinden kontrol ederler. Bu bölümde öğrenci eğitim ödemelerini yapabileceği bir muhasebe paneli bulunur. Bu panelde eğitim ödemeleri yapılır. Öğretmen ve öğrenci arasında kesintisiz iletişim bu panel üzerinden sağlanır.

Uzaktan eğitim için gerekli olan yazılımı temin etmek için hemen bizimle iletişime geçin. Aşağıdaki iletişim kanalından bize ulaşabilir ürün ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Uzaktan eğitim konusunda uzman olan ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan soruları ekibimize çekinmeden sorabilirsiniz.

https://www.e-uzaktan.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayseri yazılım firması
» Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr
» Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com
» Eqpos Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti.
» Uzaktan Kumandalı Araba için En Doğru adres - Modelpark.com.tr