BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KanaL Çalma...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KanaL Çalma... Empty
MesajKonu: KanaL Çalma...   KanaL Çalma... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:59 pm

Öncelikle sunu belirteyim bu ithornlemi yapabilmeniz için karsimizdaki sahsin bu ithorn;ten pek fazla anlamamis olmasidir.Neyse Ben yapmaniz gerekenleri kisaca ozetleyeyim umarim hosunuza gider.

1. Ýlk olarak Mýrc aciyoruz tabiki

2.Ýdent:Bot Fullname:Bot Nickname: invite veya inviter yapabilirsiniz.

3.Calacagimiz Kanalin Founder i online ise ufak bir sohbet etmeniz gerekecek bunun orneginide Asagida Aciklayacagim.

4.Sectigim KanaL aLmanya
-ChanServ- #almanya Kanali Bilgisi:
-
-ChanServ- Kanal Sahibi: HayLaz
-
-ChanServ- Aciklama: Welcome To Almanya
-
-ChanServ- Kayit zamani: Oca 24 15:16:42 2005 EET
-
-ChanServ- Son Kullanim: Sub 03 15:20:30 2005 EET
-
-ChanServ- Son Topic: C * almanyaC *
-
-ChanServ- Topici yazan: HayLaz
-
-ChanServ- Ekler: Topic Hatirlama (retention), Topic Kilidi (topiclock), Gizli (LIST komutunda cikmaz), Leave Ops, Ek guvenlik, Op-Notice

Haylaz Ýle kisa bir Sohbetin Arkasindan Haylaz i Irc operatorlerin kullandigi bot ile kanala istedigin kadar user sokabilecegimi soyledim ve ona /msg inviter #almanya 0221455114557 100 yazmasini soyledim.Daha sonra Inviter Rumuzuna Soyle bir mesaj Geliyor #almanya 0221455114557 100 buradaki (0221455114557) Numarasi Ýnandirici olmasi için Botun Þifresi dedim Ve arkadasindan /notice Haylaz Þifre Kabul Edildi Mesajini Notice olarak Gonderdim Arkasindan Haylaz a Status e inviter Tarafindan Þifre Kabul edildi mesaji gelecegini soyledim Daha sonra ise /msg inviter #almanya 100 Start Yazmasini soyledim Bu islemide yedirdikten sonra Haylaz a Soyle bir Notice Daha Gonderdim. -HayLaz- Error bu iþlemi yapabilmeniz için operator olmanýz gerekiyor, eðer operator deðilseniz /msg Inviter #almanya identify kanalþifresi yazýnýz.Bunun sonrasinda inviter rumuzuna soyle bir mesaj geldi.#almanya identify 7817185
Sonuç:*** Now talking in #almanya
*** Topic is 'C * almanyaC * '
*** Set by HayLaz on Mon Jan 24 08:28:23
*** ChanServ sets mode: +oq microp microp
-ChanServ- #almanya Kanali Bilgisi:
-
-ChanServ- Kanal Sahibi: microp
-
-ChanServ- Aciklama: Welcome To Almanya
-
-ChanServ- Kayit zamani: Oca 24 15:16:42 2005 EET
-
-ChanServ- Son Kullanim: Sub 03 16:16:56 2005 EET
-
-ChanServ- Son Topic: C * almanyaC *
-
-ChanServ- Topici yazan: HayLaz
-
-ChanServ- Ekler: Topic Hatirlama (retention), Topic Kilidi (topiclock), Gizli (LIST komutunda cikmaz), Leave Ops, Ek guvenlik, Op-Notic
http://tarsus33.forumv.biz

KanaL Çalma...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Php hack programı php acıkları admin yaratma sifresini calma