BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı Empty
MesajKonu: internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı   internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 1:57 am

Internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı Uzun süredir beklenen İngilizce sürümünü kullanmak zorunda kaldığımız Internet Explorer 7, en sonunda Türkçeleştirildi ve indirilmeye hazır. İlk deneyenlerden olun!
Türkçeleştirilmesinin bu kadar zaman alması, okurlarımız tarafından epey . Geç de olsa Internet Explorer 7 Türkçe, an itibarı ile yayında. İndirerek hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için öncelikle Service Pack 2 yüklü bir Windows XP işletim sisteminizin olması gerekiyor. Yükleme sırasında bir de işletim sisteminin orijinal olup olmadığı kontrol ediliyor.

internet Explorer 7 + Türkçe + Güvenlik Yamalı IE7tr

Internet Explorer 7'de neler vardı?

Firefox ile yarışan Internet Explorer'da ne gibi değişikliklerin olduğunu izleyerek öğrenmek isten okurlarımız, vakti zamanında yazılımın İngilizce sürümü çıkar çıkmaz hazırladığımız videoyu izleyebilirler.
Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

Kapışma zamanı!

Türkçe sürümler de çıktığına göre en iyi tarayıcıyı belirlemenin zamanı geldi. Çok yakında SDN'de bu iki tarayıcının karşılaştırmasını görebileceksiniz. Bakalım kazanan hangisi olacak? Sizin de önerilerinizi bekliyoruz!

Programı indir:Googleye İnternet Explorer 7

BEN KULLANIYORUM EMİN OLABİLİRSİNİZ..
http://tarsus33.forumv.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» internet explorer girişine şifre koyun
» İnternet Explorer 7.0 İcin Html Keylogger Hazırlanması Videolu
» Güvenlik Merkezi İle Güvenlik Kamerası İhtiyaçlarınıza Çözüm
» Türkçe Dublaj Film izle ya da Türkçe Altyazılı Film izle
» Msn Guvenlik %90