BarbarHack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MacosDa Bilgisayar Ekrani Kitleme

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MacosDa Bilgisayar Ekrani Kitleme Empty
MesajKonu: MacosDa Bilgisayar Ekrani Kitleme   MacosDa Bilgisayar Ekrani Kitleme Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 2:57 am

Bilgisayarınızdan uzaktayken de bilgisayara bağlı kalmak istiyor fakat başkalarının bilgisayarınızı kullanmasını engellemeniz gerekiyorsa ekranı kilitleyebilirsiniz. Bilgisayara geri döndüğünüzde çalışmayı sürdürmek için oturum açma adınızı ve parolanızı yazın.

Sistem Tercihleri'ni açın, Güvenlik'i tıklayın ve "Bu bilgisayarı uyku durumundan veya ekran koruyucudan uyandırmak için parola gereksin"i seçin. Bu, başka birinin bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmasını ve sonra da kendi hesabında oturum açmasını engellemez. Bunun olabileceğini düşünüyorsanız bilgisayarınızdan uzaklaşmadan önce çalışmanızı kaydetmeyi unutmayın.

Bilgisayarınızın birden fazla kullanıcısı "hızlı kullanıcı değiştirme"yi etkinleştirmek isteyebilirsiniz; böylece herhangi bir zamanda birden fazla kullanıcı bağlı kalabilir.
http://tarsus33.forumv.biz

MacosDa Bilgisayar Ekrani Kitleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keçiören Bilgisayar Tamiri
» Resimlerinize Bilgisayar Çökertici Virüs Koyun!!!!
» Bilgisayar Oyunu Severlerin Bir Numaralı Tercihi
» arkadaşlar bilgisayar topladım yazıyorum karar verin nasıl olmuş
» Birinci sınıf kalitede veri kurtarma programları Atlantis Bilgisayar bünyesinde mevcuttur